Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Plesk! - Frakenčíča DVD

Plesk! - Frakenčíča DVD

Cena produktu Plesk! - Frakenčíča DVD není známa.

 

Popis produktu Plesk! - Frakenčíča DVD: Tak to je náš Plesk. Hlučný, nadšený, drzý a hyperaktivní zlatý kapřík. Jeho fantazie nezná mezí a je celý hrrr když dojde na řešení záhad či neobvyklých problémů. Jeho nápady jsou občas šílené a ...  Více informací


Plesk! - Frakenčíča DVD - popis

Tak to je náš Plesk. Hlučný, nadšený, drzý a hyperaktivní zlatý kapřík. Jeho fantazie nezná mezí a je celý hrrr když dojde na řešení záhad či neobvyklých problémů. Jeho nápady jsou občas šílené a jeho rybí láska k holčičce jménem Ginger nezměrná. Pro ni a své kamarády by však udělal cokoliv. Náš Plesk ale přináší všem kolem sebe dobrou náladu i přes všechny všechny ty katastrofy, které se mu pokaždé a každičký den povedou v příbězích Pomozte pavoukovi - Frankenčíča - Můj mazlíček je hvězda - Bleší rodina - Psí soutěž - Rybí tyčinka - Domov pro kočku - Luxusní bejvák - Ztráta paměti - Hmyzák jede domů.

Žánr Pro děti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Plesk! - Frakenčíča DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.