Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Podivná láska Marty Iversové DVD

Podivná láska Marty Iversové DVD

Cena produktu Podivná láska Marty Iversové DVD není známa.

 

Popis produktu Podivná láska Marty Iversové DVD: V záporné roli je Barbara Stanwycková nepřekonatelná. V Podivné lásce Marthy Iversové mrazí z hereckého výkonu hvězdy Pojistky smrti stejně jako z drsného Van Heflina a energického Kirka Douglase ...  Více informací


Podivná láska Marty Iversové DVD - popis

V záporné roli je Barbara Stanwycková nepřekonatelná. V Podivné lásce Marthy Iversové mrazí z hereckého výkonu hvězdy Pojistky smrti stejně jako z drsného Van Heflina a energického Kirka Douglase (pro kterého byl tento snímek filmovým debutem). Tři mladé lidi – Marthu, Waltera a Sama – navždy spojuje hrůzostrašné tajemství. O pár desítek let později je z Marthy a Waltera už manželský pár: ona – úspěšná, bohatá podnikatelka, on - známý a ambiciózní státní zástupce. Atmosféra nečekaně zhoustne, když se ve městě objeví Sam (Heflin) a jejich životy se znovu protnou. Vrátil se na přátelskou návštěvu ... nebo chce dostat zaplaceno za své mlčení, aby jejich ohavné tajemství zůstalo i nadále skryto před světem? Ve filmu se dále objeví Lizbeth Scottová jako životem zkoušená dívka, která vstoupí do Samova života a do tajemného vztahu mezi ním a Marthou Iversovou. Láska neumírá ... to platí i pro Podivnou lásku Marthy Iversové.

Žánr Drama

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Podivná láska Marty Iversové DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.