Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Poloprofesionál DVD (Semi-Pro)

Poloprofesionál DVD (Semi-Pro)

Cena produktu Poloprofesionál DVD (Semi-Pro) není známa.

 

Popis produktu Poloprofesionál DVD (Semi-Pro): Will Ferrell (Ledově ostří), Woody Harrelson (Tahle země není pro starý) a André Benjamin (Čtyři bratři) se svým typickým humorem v bláznivé funky komedii plné akce. Rok 1976. Co je víc sexy než J...  Více informací


Poloprofesionál DVD (Semi-Pro) - popis

Will Ferrell (Ledově ostří), Woody Harrelson (Tahle země není pro starý) a André Benjamin (Čtyři bratři) se svým typickým humorem v bláznivé funky komedii plné akce. Rok 1976. Co je víc sexy než Jackie Moon (Ferrell)? Snad jen jeho úžasná kariéra. Majitel, trenér a hlavní hvězda basketbalového týmu Flint Tropics v jedné osobě. A také svůdný hlas za hitovým singlem "Love Me Sexy". Jenže v lize dochází ke změnám, které ohrožují existenci Tropics. Jackie přísahá, že svůj tým zachrání a dovede ke slávě v příběhu plném hysterické legrace, kde vtipy a míč dopadají (skoro) vždy přesně. Zajímavost: Na konci roku 2003 do kin přišla vánoční pohádka Elf, která v kinech vydělala ohromných 173 milionů a Ferrell se stal v USA (a nejenom tam) skutečnou hvězdou. Jeho následující snímek, vynikající komedie Zprávař pak v kinech vydělala 85 milionů a potvrdila jeho komerční potenciál.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Poloprofesionál DVD (Semi-Pro) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.