Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Příběh Helen Morganové DVD (Helen Morgan Story)

Příběh Helen Morganové DVD (Helen Morgan Story)

Cena produktu Příběh Helen Morganové DVD (Helen Morgan Story) není známa.

 

Popis produktu Příběh Helen Morganové DVD (Helen Morgan Story): Paul Newman zažíhá plamen nejslavnější zpěvačky jazzového věku. Helen Morganová je krásná, talentovaná a úspěšná. To vše je pro ni ale ničím bez lásky Larryho Madduxe, pašeráka alkoholu, který ji ...  Více informací


Příběh Helen Morganové DVD (Helen Morgan Story) - popis

Paul Newman zažíhá plamen nejslavnější zpěvačky jazzového věku. Helen Morganová je krásná, talentovaná a úspěšná. To vše je pro ni ale ničím bez lásky Larryho Madduxe, pašeráka alkoholu, který ji svádí a opouští tak často, že se Helen nakonec ocitá na dně. Příběh Helen Morganové se odehrává v bouřlivých 20. letech a je tedy i Madduxovým příběhem a Paul Newman hraje ve svém pátém filmu gangstera s protřelou sebejistotou. Problémovou zpěvačku (a členku původního obsazení Lodi komediantů) vytvořila ve svém posledním filmu Ann Blyth, písně Helen Morganové nazpívala Gogi Grant. Příběhu legendy, jejíž písně dokázaly uzdravit každé srdce, kromě toho jejího, přidává na autenticitě přítomnost ikon 20. let Rudyho Valleeho, Waltera Winchela a skutečného doprovodného klavíristy Morganové Jimmyho McHugha.

Žánr Drama

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Příběh Helen Morganové DVD (Helen Morgan Story) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.