Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Rambo - kolekce (3 DVD) (papírový obal)

Rambo - kolekce (3 DVD) (papírový obal)

Cena produktu Rambo - kolekce (3 DVD) (papírový obal) není známa.

 

Popis produktu Rambo - kolekce (3 DVD) (papírový obal): Kolekce obsahuje DVD filmy: Rambo: První krev, Rambo II, Rambo III. Rambo: První krevVoják americké armády John Rambo (Sylvester Stallone) se po letech vrací z pekla vietnamské války zpět do své v...  Více informací


Rambo - kolekce (3 DVD) (papírový obal) - popis

Kolekce obsahuje DVD filmy: Rambo: První krev, Rambo II, Rambo III. Rambo: První krevVoják americké armády John Rambo (Sylvester Stallone) se po letech vrací z pekla vietnamské války zpět do své vlasti. Ale politická situace se mezitím změnila, mladý muž se setkává jen s nepochopením a jednoho dne je šerifem malého podhorského městečka (Brian Dennehy) zatčen pro potulku a odveden na místní policejní stanici. Podaří se mu však utéct a v nedalekých horách svádí se svými pronásledovateli nelítostný boj o holý život.Rambo IIBývalý člen elitní jednotky Zelené Barety John Rambo si odpykává svůj trest ve federálním vězení. Když americká armáda zjistí, že vojáci ztracení při akci ve vietnamské džungli mohou být stále naživu, povolá Ramba, aby je zachránil. Za splnění nezvykle nebezpečné mise mu nabídne svobodu. V akci však Rambo zjišťuje, že ho vládní oficíři poslali na smrt.Rambo IIIVe třetím snímku ze série o vietnamském veteránovi Johnu Rambovi (Sylvester Stallone) se titulní hrdina vydává do okupovaného Afgánistánu. Ve válkou zdecimované zemi sovětští agresoři drží v zajetí Rambova bývalého velitele plukovníka Trautmana (Richard Crenna) velitele mise podporující mudžahedínské vzbouřence, několik dalších Američanů a také bezmocné domorodce. Poté, co se Rambo stane svědkem útoku helikoptér na bezbrannou vesnici, rozhodne se zaútočit na přísně střeženou pevnost ovládanou sadistickým velitelem.

Výrobce North Video

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rambo - kolekce (3 DVD) (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.