Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Randall a Hopkirk: 13. + 14. DVD

Randall a Hopkirk: 13. + 14. DVD

Cena produktu Randall a Hopkirk: 13. + 14. DVD není známa.

 

Popis produktu Randall a Hopkirk: 13. + 14. DVD: Je skvělé mít na své straně ducha, pokud pracujete jako soukromý detektiv, zvlášť v případech, kdy neviditelný spojenec může hravě obrátit situaci ve váš prospěch. Přesně tím jsou Mike Pratt jako ...  Více informací


Randall a Hopkirk: 13. + 14. DVD - popis

Je skvělé mít na své straně ducha, pokud pracujete jako soukromý detektiv, zvlášť v případech, kdy neviditelný spojenec může hravě obrátit situaci ve váš prospěch. Přesně tím jsou Mike Pratt jako Jeff Randall a jeho partner Kenneth Cope jako Marty Hopkirk, odsouzený na sto let k bloudění po světě jakožto duch. DVD obsahuje 2 epizody: 13. EPIZODA - Muž odnikud (The Man From Nowhere, TV premiéra 28. 12. 1969): V bytě Jean se objeví muž, který tvrdí, že je její manžel Marty Hopkirk reinkarnovaný do jiného těla. Jean zavolá Jeffa a ten odveze neznámého pryč, ale falešný Marty ví mnoho o životě Hopkirkových. Pravého Martyho tahle záhada velmi zajímá. Původní dabing, v českém znění: František Němec, Václav Postránecký, Jorga Kotrbová, Josef Kepka, Oldřich Musil, Svatopluk Beneš., 14. EPIZODA - Sentimentální cesta (A Sentimental Journey, TV premiéra 23. 1. 1970): Jeff je přinucen dvěma soupeřícími bandami, aby jako "neutrál" doprovázel vlakem kurýra převážejícího L10,000 z Glasgow do Londýna. Věci se zkomplikují, když se ukáže, že kurýrem je atraktivní blondýnka, přítelkyně jednoho ze zločinců. Původní dabing, v českém znění: František Němec, Václav Postránecký, Jorga Kotrbová, Petr Haničinec, Růžena Merunková.

Žánr Seriál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Randall a Hopkirk: 13. + 14. DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.