Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Randall a Hopkirk; část 3,4 (pošetka) DVD (Randall a Hopkirk)

Randall a Hopkirk; část 3,4 (pošetka) DVD (Randall a Hopkirk)

Cena produktu Randall a Hopkirk; část 3,4 (pošetka) DVD (Ran... není známa.

 

Popis produktu Randall a Hopkirk; část 3,4 (pošetka) DVD (Randall a Hopkirk): Je skvělé mít na své straně ducha, pokud pracujete jako soukromý detektiv, zvlášť v případech, kdy neviditelný spojenec může hravě obrátit situaci ve váš prospěch. Přesně tím jsou Mike Pratt jako ...  Více informací


Randall a Hopkirk; část 3,4 (pošetka) DVD (Randall a Hopkirk) - popis

Je skvělé mít na své straně ducha, pokud pracujete jako soukromý detektiv, zvlášť v případech, kdy neviditelný spojenec může hravě obrátit situaci ve váš prospěch. Přesně tím jsou Mike Pratt jako Jeff Randall a jeho partner Kenneth Cope jako Marty Hopkirk, odsouzený na sto let k bloudění po světě jakožto duch. DVD obsahuje 2 epizody: 3. EPIZODA - Noční trezor: Duch Hopkirk dochází k zajímavému objevu: Podvodník vydávající se za detektiva z New Yorku, jemuž má Randall dělat osobního strážce, ho může vidět i slyšet, pokud je ve stavu opilosti. 4. EPIZODA - Milovníci ptactva: Bohatá chovatelka ptáků zanechává pozůstalost, která nemůže být rozdělena mezi příbuzné, dokud jsou ptáci naživu. Když je zastřelen první pták, je povolán Jeff, aby voliéru hlídal.

Žánr Seriál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Randall a Hopkirk; část 3,4 (pošetka) DVD (Randall a Hopkirk) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.