Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Rocky IV DVD

Rocky IV DVD

Cena produktu Rocky IV DVD není známa.

 

Popis produktu Rocky IV DVD: Východ se střetává se západem. Rocky se musí utkat s brutálním sovětským boxerem, který doslova utloukl svého posledního soupeře! Sylvester Stallone jako scénárista, režisér a představitel hlavní ...  Více informací


Rocky IV DVD - popis

Východ se střetává se západem. Rocky se musí utkat s brutálním sovětským boxerem, který doslova utloukl svého posledního soupeře! Sylvester Stallone jako scénárista, režisér a představitel hlavní role ve filmu o válce mezi národy, kde se jediná bitva vede v boxerském ringu. Rocky Balboa (Stallone) pyšně vévodí světovém šampionátu v těžké váze, ale na obzoru se objevuje nový vyzyvatel: Drago (Dolph Lundgren) - skoro dva metry vysoký a 118 kilogramů vážící bojovník, za nímž stojí celý Sovětský svaz. Rocky se za tréninkem vydává až na mrazivou Sibiř, kde se připravuje na zápas, který se odehraje v samotném srdci Moskvy a bude vysílán po celém světě. Ale nic ho nedokáže připravit na to, čemu bude muset čelit ve skutečnosti. Čeká ho krutý boj od začátku až do úplného konce, ve kterém se nebude bít jen za sebe, ale za čest celé své země!

Žánr Drama

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rocky IV DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.