Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) - digipack

Cena produktu Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) -... není známa.

 

Popis produktu Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) - digipack: Kolekce dvou romantických filmů na DVD: Ideál septimy, Ohnivé léto. Ideál septimyJindřich Tůma je společníkem prodejny plynových masek. Duší podniku je však ing. Ivan Kareš, který vede také cvičen...  Více informací


Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) - digipack - popis

Kolekce dvou romantických filmů na DVD: Ideál septimy, Ohnivé léto. Ideál septimyJindřich Tůma je společníkem prodejny plynových masek. Duší podniku je však ing. Ivan Kareš, který vede také cvičení civilní obrany. Při jednom cvičném poplachu se setká s dívkou Věrkou, kterou napomene, že neodešla do krytu.Věrka je neteří Tůmových a do Prahy přijela studovat. Nastoupí do septimy, kde společně s ostatními dívkami začne oslavovat neznámého skladatele, který vystupuje pod jménem Michal Marhan. Věrka se na premiéře operety Píseň o štěstí dozví, kdo se pod tímto pseudonymem skrývá.Ohnivé létoDěj filmu se točí kolem osudů několika mladých lidí. O prázdninách prožívají letní lásky, okamžiky štěstí i smutku. Převozníkova vnučka Klárka se zamiluje do Šimona. On ji však považuje za dítě. Šimon vášnivě miluje Rosu. Klárka se ze žárlivosti pokusí o sebevraždu, je však zachráněna. Léto pomalu končí a Rosa se Šimonem se musí rozhodnout, co bude dál. Ve snímku se poprvé setkali na scéně i sestry Lída Barová a Zorka Janů a obě předvedly, že to před kamerou skutečně umí.

Výrobce Filmexport

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) - digipack užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.