Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) - digipack

Cena produktu Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) -... není známa.

 

Popis produktu Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) - digipack: Kolekce dvou romantických filmů na DVD: Světlo jeho očí, Tulák Macoun. Světlo jeho očíRomán úspěšné spisovatelky Maryny Radoměřské Světlo jeho očí, který vycházel v oblíbeném časopisu Hvězda na př...  Více informací


Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) - digipack - popis

Kolekce dvou romantických filmů na DVD: Světlo jeho očí, Tulák Macoun. Světlo jeho očíRomán úspěšné spisovatelky Maryny Radoměřské Světlo jeho očí, který vycházel v oblíbeném časopisu Hvězda na přelomu let 1934/1935, je symbolem kariéry Zity Kabátové. Tehdejší debutantka se stala přes noc hvězdou a stálicí mezi nejoblíbenějšími herečkami 30. a 40. let. Světlem jeho očí začala slavná éra Zity Kabátové, během které natočila 20 hlavních rolí. Příběh obětavé ošetřovatelky a slepotou stiženého mladíka z dobré rodiny byl příležitostí nejen pro Zitu Kabátovou, ale také pro Jiřího Dohnala, Jiřího Steimara a Václav Trégla. Diváci se mohou těšit i na R. A. Dvorského a jeho Melody Boys.Tulák MacounHlavní hrdina filmu, František Macoun, v horečkách vzpomíná na svůj život. O ženu přišel po porodu dcery. Za krádež se dostal do vězení a dcera skončila v sirotčinci. Po propuštění odešel do ciziny, kde se léta živil jako nosič. Když mohl začít nový život po boku bohaté Američanky, odmítl ho. Toužil se vrátit domů. Do vlasti však ale přichází už jako zestárlý tulák… Film získal hned čtyři různá ocenění, mimo jiné i bronzovou medaili ze VII. MFF v Benátkách z roku 1939. V dobách, kdy na našem území probíhala okupace, působil tento snímek velmi emocionálně. Své kouzlo neztratil ani dnes. Obdivovat v něm můžeme kromě hereckých výkonů i krásné přírodní scenérie a působivou hudbu.

Výrobce Filmexport

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) - digipack užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.