Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Schelinger, Jiří - Holubí Dům DVD

Schelinger, Jiří - Holubí Dům DVD

Cena produktu Schelinger, Jiří - Holubí Dům DVD není známa.

 

Popis produktu Schelinger, Jiří - Holubí Dům DVD: Vůbec první DVD zpěváka, jehož rockový i popový kumšt nás trvale láká! Loňská velmi úspěšná 2CD kompilace Jsem prý blázen jen dokázala trvalou oblibu muže, který se suverénně pohyboval na hraně mo...  Více informací


Schelinger, Jiří - Holubí Dům DVD - popis

Vůbec první DVD zpěváka, jehož rockový i popový kumšt nás trvale láká! Loňská velmi úspěšná 2CD kompilace Jsem prý blázen jen dokázala trvalou oblibu muže, který se suverénně pohyboval na hraně možností drsného hlasu v kombinaci s hitovými melodiemi. Mnozí na něj vzpomínají jako na opravdu velmi stylového hardrockera, jiní si pamatují onu obdivuhodně rychlou účinnost refrénovek s často recesistickými texty. To všechno tu najdete v maximálně možném množství a v optimální kvalitě obrazu i zvuku. Výborní muzikanti - často pro tehdejší televizní vysílání s pečlivě zasponkovanými dlouhými vlasy - doprovázejí Schelingera v repertoáru od poctivě elektrického boogie Tak nehraj dál po nesmrtelně romantický Holubí dům, a od důrazně frázovaných Jahod mražených po filmové Což takhle dát si špenát či goodtimové René, já a Rudolf. Schelinger rocker i popák, sólista i hostitel prominentních zpěvaček, v produkci a s texty F. R. Čecha, ale i s muzikou Karla Svobody či Jaroslava Uhlíře a slovy Zdeňka Svěráka. Jiří Schelinger: více než čtvrtstoletí od tragické smrti, a přece muzika stále plná energie!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Schelinger, Jiří - Holubí Dům DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.