Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Sex ve městě 2 (FILM) (DVD)

Sex ve městě 2 (FILM) (DVD)

Cena:

143

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Sex ve městě 2 (FILM) (DVD): Zábava, móda, přátelství: to všechno a ještě víc se vrací se Sexem ve městě 2… Zábava, móda, přátelství: to všechno a ještě víc se vrací se Sexem ve městě 2, protože Carrie (Sarah Jessica Parker),...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Sex ve městě 2 (FILM) (DVD) - popis

Zábava, móda, přátelství: to všechno a ještě víc se vrací se Sexem ve městě 2… Zábava, móda, přátelství: to všechno a ještě víc se vrací se Sexem ve městě 2, protože Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon) se znovu scházejí, aby si v tomto úžasně zábavném pokračování užily dalšího rozměru svého milovaného New Yorku – a nejen jeho. Co se stane poté, kdy u oltáře řeknete” “ano”? Život přinesl všechno, co si dámy jenom mohly přát, ale nebyl by to Sex ve městě, kdyby život neměl v záloze pár dalších překvapení. Koneckonců, vždycky se můžete spolehnout na kamarádky.

Výrobce Magic Box

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sex ve městě 2 (FILM) (DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.