Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Skippy (pošetka) DVD (The Adventures of Skippy)

Skippy (pošetka) DVD (The Adventures of Skippy)

Cena produktu Skippy (pošetka) DVD (The Adventures of Skippy) není známa.

 

Popis produktu Skippy (pošetka) DVD (The Adventures of Skippy): Dvojčata Jerry a Lou mají trochu nezvyklého nejlepšího kamaráda. Je to klokaní slečna jménem Skippy. Jednoho dne ale přijde zpráva, která může znamenat konec jejich přátelství. Tatínek dvojčat tot...  Více informací


Skippy (pošetka) DVD (The Adventures of Skippy) - popis

Dvojčata Jerry a Lou mají trochu nezvyklého nejlepšího kamaráda. Je to klokaní slečna jménem Skippy. Jednoho dne ale přijde zpráva, která může znamenat konec jejich přátelství. Tatínek dvojčat totiž dostal novou práci, kvůli které se musí rodina přestěhovat do města, kam s nimi Skippy nemůže. Za čas se děti dozvídají, že Skippy má od jejich odjezdu problémy. Na pár dní se tedy vrátí, aby jí pomohli. Jenže právě těch pár dní naštěstí rozhodne o tom, že si děti i tatínek uvědomí, že jejich domov není ve městě a že kamarádku Skippy už nikdy neopustí. A tak můžou zažívat další společná dobrodružství.

Žánr Seriál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Skippy (pošetka) DVD (The Adventures of Skippy) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.