Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Slonisko a Medvídek Pú DVD (Pooh's Heffalump Movie)

Slonisko a Medvídek Pú DVD (Pooh's Heffalump Movie)

Cena produktu Slonisko a Medvídek Pú DVD (Pooh's Heffalump M... není známa.

 

Popis produktu Slonisko a Medvídek Pú DVD (Pooh's Heffalump Movie): Když jsou obyvatelé Stokorcového lesa jednoho rána probuzeni troubením, které nemůže mít na svědomí nikdo jiný než obávané Slonisko, vydávají se společně nebezpečnou stvůru polapit. Klokánek je vš...  Více informací


Slonisko a Medvídek Pú DVD (Pooh's Heffalump Movie) - popis

Když jsou obyvatelé Stokorcového lesa jednoho rána probuzeni troubením, které nemůže mít na svědomí nikdo jiný než obávané Slonisko, vydávají se společně nebezpečnou stvůru polapit. Klokánek je však svými kamarády považován za příliš malého na to, aby mohl na dobrodružství vyrazit s nimi, proto se rozhodne pátrat na vlastní pěst - a s mnohem větším úspěchem. Když se setká s malým a hravým Sloniskem Fufíkem, brzy pochopí, že tato zvířátka se ani zdaleka nepodobají příšerám ze strašidelných povídaček, které o nich slyšel, a že se Klokánkových přátel bojí přinejmenším stejně tak jako obyvatelé Stokorcového lesa "hrůzných" Slonisek. Klokánek a Fufík se rychle stanou dobrými přáteli a společnými silami začínají rozptylovat zbytečné obavy svých kamarádů a rodin.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Slonisko a Medvídek Pú DVD (Pooh's Heffalump Movie) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.