Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Smrtonosná past 2 (Akční filmová edice II) DVD (Die Hard 2)

Smrtonosná past 2 (Akční filmová edice II) DVD (Die Hard 2)

Cena produktu Smrtonosná past 2 (Akční filmová edice II) DVD... není známa.

 

Popis produktu Smrtonosná past 2 (Akční filmová edice II) DVD (Die Hard 2): Doufal, že podobné vánoce už nezažije ... doufal marně. SMRTONOSNÁ PAST 2. Po úspěšné misi v Los Angeles plánuje osamělý policista klidné vánoční svátky. Jede na newyorské letiště, aby vyzvedl man...  Více informací


Smrtonosná past 2 (Akční filmová edice II) DVD (Die Hard 2) - popis

Doufal, že podobné vánoce už nezažije ... doufal marně. SMRTONOSNÁ PAST 2. Po úspěšné misi v Los Angeles plánuje osamělý policista klidné vánoční svátky. Jede na newyorské letiště, aby vyzvedl manželku a dvě děti. Ale mezinárodní letiště, na kterém na ně čeká, padne do rukou dokonale vycvičených teroristů. McClane se nechce plést do cizích věcí, ale když jde o život jeho manželky a stovek ostatních pasažérů, sahá znovu po zbrani ... SMRTONOSNÁ PAST 2 - špičkový akční film, vás udrží v napětí od první minuty až po šokující finále.

Žánr Krimi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Smrtonosná past 2 (Akční filmová edice II) DVD (Die Hard 2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.