Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

STAR TREK (2009) S.E. DVD

STAR TREK (2009) S.E. DVD

Cena produktu STAR TREK (2009) S.E. DVD není známa.

 

Popis produktu STAR TREK (2009) S.E. DVD: Suverénní, rebelský James Kirk (Chris Pine) a stejně mladičký napůl Vulkánec a napůl člověk Spock (Zachary Quinto) patří mezi nováčky Hvězdné flotily a budoucí členy posádky nejmodernější vesmírné...  Více informací


STAR TREK (2009) S.E. DVD - popis

Suverénní, rebelský James Kirk (Chris Pine) a stejně mladičký napůl Vulkánec a napůl člověk Spock (Zachary Quinto) patří mezi nováčky Hvězdné flotily a budoucí členy posádky nejmodernější vesmírné lodi, jaká kdy byla vytvořena: U. S. S. Enterprise. Během své neuvěřitelné galaktické cesty zkoumání a objevů se setkají s ďábelským Nerem (Eric Bana), jehož tažení za pomstou ohrožuje celé lidstvo. Prostřednictvím veleúspěšného filmového blockbusteru a zcela nových bonusových materiálů, které najdete na této speciální dvoudiskové edici, nahlédnete do zákulisí a vnoříte se do strhujícího, akčního vesmíru Star Treku, tak jako nikdy nepředtím!

Žánr Sci-fi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu STAR TREK (2009) S.E. DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.