Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Sullivanovy cesty DVD

Sullivanovy cesty DVD

Cena produktu Sullivanovy cesty DVD není známa.

 

Popis produktu Sullivanovy cesty DVD: Bláznivá komedie Prestona Sturgese, kterou deník The New York Times označil za „hezky břitkou satiru“, patří ke klasice zlaté éry Hollywoodu a vrcholům komediálního žánru. V hlavní roli jednoho z ...  Více informací


Sullivanovy cesty DVD - popis

Bláznivá komedie Prestona Sturgese, kterou deník The New York Times označil za „hezky břitkou satiru“, patří ke klasice zlaté éry Hollywoodu a vrcholům komediálního žánru. V hlavní roli jednoho z nejlepších filmů o filmu v dějinách kinematografie se objevil Joel McCrea. Když jeho postavu úspěšného hollywoodského režiséra unaví vlastní povrchní veselohry, rozhodne se natočit sociálně realistické drama o nelehkém údělu obyčejných lidí s názvem Bratříčku, kde jsi? (stejný název později použili bratři Cohenové ve své skvělé komedii s Georgem Clooneym). Producenti poukazují na jeho vysoké společenské postavení, ale režisér je neústupný a v převleku vandráka se vydává za svým příběhem. Cestou potká půvabnou Veronicu Lake... a problémy, o jakých se mu dřív ani nesnilo.

Žánr Komedie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sullivanovy cesty DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.