Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Tajemství bermudského trojúhelníku DVD

Tajemství bermudského trojúhelníku DVD

Cena:

99

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Tajemství bermudského trojúhelníku DVD: Říkají mu Bermudský trojúhelník – smrtící a nevysvětlitelný námořní hřbitov na Zemi. Rozprostírá se od Bermud přes Miami k Portoriku, z hloubky 28 tisíc stop pod mořem do výše 28 tisíc stop nad hl...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Tajemství bermudského trojúhelníku DVD - popis

Říkají mu Bermudský trojúhelník – smrtící a nevysvětlitelný námořní hřbitov na Zemi. Rozprostírá se od Bermud přes Miami k Portoriku, z hloubky 28 tisíc stop pod mořem do výše 28 tisíc stop nad hladinou. Sledujte, jak moře pomocí CGI odhalí tajemství nejznámějšího hřbitova v oceánu. Jak mohlo 2 tisíce lodí a 75 letadel zmizet beze stopy? Šílené vlny, magnetické anomálie, obrovské víry a podivné ohnivé koule – to jsou jevy, které se označují za viníky záhadných zmizení. Odborníci pomocí posledních vědeckých objevů odhalují pravdu jedné z největších záhad na Zemi.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tajemství bermudského trojúhelníku DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.