Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Tajemství skvělého sexu 5 DVD

Tajemství skvělého sexu 5 DVD

Cena:

od 99 Kč do 199 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Tajemství skvělého sexu 5 DVD: Muži a ženy jsou odlišní, pokud jde o erotogenní zóny. Proto bychom se neměli bát o sexu otevřeně mluvit. Když partnerovi prozradíme, co se nám líbí a co nás rozpaluje, rozhodně uděláme krok správ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Tajemství skvělého sexu 5 DVD - popis

Muži a ženy jsou odlišní, pokud jde o erotogenní zóny. Proto bychom se neměli bát o sexu otevřeně mluvit. Když partnerovi prozradíme, co se nám líbí a co nás rozpaluje, rozhodně uděláme krok správným směrem. Snažte se využívat všech pěti smyslů, dosáhnete tak ještě většího potěšení z milování. Dívejte se a učte se. Buďte kreativní, zkuste nové pohyby, nové polohy, nebojte se při milování experimentovat! Objevte nové erotogenní zóny, vymaňte se z rutiny, naučte se nové techniky a rozšiřte si svůj repertoár. Uspokojte svoje fantazie a zažijte nejúžasnější sex svého života!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tajemství skvělého sexu 5 DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.