Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Telefonní budka DVD (Phone Booth)

Telefonní budka DVD (Phone Booth)

Cena produktu Telefonní budka DVD (Phone Booth) není známa.

 

Popis produktu Telefonní budka DVD (Phone Booth): TELEFONNÍ BUDKA: Mluv, nebo jsi mrtvej ... Rušná newyorská ulice. TELEFONNÍ BUDKA. Newyorský novinář a mediální konzultant Stu Shepherd (Colin Farrell) je těžce cool. Cestou po Manhattanu důležitě...  Více informací


Telefonní budka DVD (Phone Booth) - popis

TELEFONNÍ BUDKA: Mluv, nebo jsi mrtvej ... Rušná newyorská ulice. TELEFONNÍ BUDKA. Newyorský novinář a mediální konzultant Stu Shepherd (Colin Farrell) je těžce cool. Cestou po Manhattanu důležitě oslňuje svého asistenta znalostmi mediálně profláknutých lidí, ale i svou morálkou. Novinář by nikdy neměl lhát. Stu je se sebou spokojený. Jak se ukáže, není to s jeho morálkou tak horké. Každý den právě z té zmiňované BUDKY telefonuje pravidelně své milence. Ale někdo sem najednou volá. Stu zvedne sluchátko a to je fatální chyba. jeho život se v jedné minutě změní. Stane se vězněm v malém prostoru, vězněm šílence, masového vraha, ostřelovače. Ten ho má na mušce a bez milosti vydírá, protože o jeho zdánlivě bezúhonném životě ví naprosto všechno. Násilný incident v blízkosti TELEFONNÍ BUDKY přivede na scénu policii, která se ze všech sil snaží vyprostit Stua z telefonního zajetí. Ale skončila skutečně polapením podezřelého vraždná hra?

Žánr Thriller

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Telefonní budka DVD (Phone Booth) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.