Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Trabantem Hedvábnou stezkou DVD

Trabantem Hedvábnou stezkou DVD

Cena produktu Trabantem Hedvábnou stezkou DVD není známa.

 

Popis produktu Trabantem Hedvábnou stezkou DVD: V červenci 2007 se vydala tříčlenná expedice trabantem Hedvábnou stezkou do pouští střední Asie. Na tachometru malého žlutého trabanta se otáčí 15ti tisící kilometr. Pod jeho koly zmizela polovina...  Více informací


Trabantem Hedvábnou stezkou DVD - popis

V červenci 2007 se vydala tříčlenná expedice trabantem Hedvábnou stezkou do pouští střední Asie. Na tachometru malého žlutého trabanta se otáčí 15ti tisící kilometr. Pod jeho koly zmizela polovina Evropy i většina států střední Asie. Po šesti týdnech strávených v jeho nerozměrných útrobách společně projeli Dan Přibáň, Vladislav Růžička a Jan Martin Kozel Střední Evropu, Balkán, Turecko, Írán a Turkmenistán, aby se v uzbeckém Samarkandu jejich cesta opět zlomila na západ a přes Kazachstán, Rusko a Ukrajinu je dovedla domů. 15 000 kilometrů je hodně dlouhá cesta, na které se může spousta podrobností vytratit. Proto jsme se rozhodli tyto vzpomínky přenést na DVD, které právě držíte v ruce. Můžeme říct - Mise splněna!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Trabantem Hedvábnou stezkou DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.