Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Tři chlapi v chalupě DVD

Tři chlapi v chalupě DVD

Cena:

826

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Tři chlapi v chalupě DVD: Tři chlapi v chalupě Vesnická komedie podle populárního televizního seriálu V Ouplavicích žije trio Potůčků: děda, syn a vnuk. Všichni tři hospodaří doma sami a vedou svéráznou domácnost. To však ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Luxor.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Luxor.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Tři chlapi v chalupě DVD - popis

Tři chlapi v chalupě Vesnická komedie podle populárního televizního seriálu V Ouplavicích žije trio Potůčků: děda, syn a vnuk. Všichni tři hospodaří doma sami a vedou svéráznou domácnost. To však zdaleka není to nejhorší. Syn je předsedou družstva a vnuk předsedou ČSM. Oba funkcionáři vedou lítý boj se sousední vesnicí Piskoří a dopouštějí se takových podvodů, jako falšování výkazů o hospodářských výsledcích družstva. Ke všemu je komanduje a do všeho jim mluví děda Potůček. Jednoho dne přijíždí do vsi redaktor, aby napsal v Zemědělských rozhledech o vynikajících výsledcích ouplavických družstevníků. Vyjde pravda o podvodech Potůčků najevo?

Žánr Komedie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tři chlapi v chalupě DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.