Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Třicet případů majora Zemana: 7. + 8. DVD

Třicet případů majora Zemana: 7. + 8. DVD

Cena produktu Třicet případů majora Zemana: 7. + 8. DVD není známa.

 

Popis produktu Třicet případů majora Zemana: 7. + 8. DVD: 7.díl - Mědirytina: Rok 1950 - již od válečných let je zaveden lístkový systém, určující povolené příděly základních potravin na osobu. Pražská kriminálka zjistí, že v oběhu jsou lístky falešné. P...  Více informací


Třicet případů majora Zemana: 7. + 8. DVD - popis

7.díl - Mědirytina: Rok 1950 - již od válečných let je zaveden lístkový systém, určující povolené příděly základních potravin na osobu. Pražská kriminálka zjistí, že v oběhu jsou lístky falešné. Pátráním po síti padělatelů je pověřen strážmistr Zeman, za zásluhy čerstvě převelený z pohraničí do Prahy. 8.díl - Strach: Rok 1951 - skupinka tří lidí si opatřuje zbraně, aby mohla s jejich pomocí uprchnout z nenáviděného komunistického Československa. Plánovaná akce však ztroskotává, částečně vlivem vnitřních rozbrojů ve skupině a částečně díky práci kriminalisty Zemana, pracujícího na případu v součinnosti s kontrarozvědkou.

Žánr Seriál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Třicet případů majora Zemana: 7. + 8. DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.