Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Tučňáci 2 (Pošetka) DVD (Penguins 2)

Tučňáci 2 (Pošetka) DVD (Penguins 2)

Cena produktu Tučňáci 2 (Pošetka) DVD (Penguins 2) není známa.

 

Popis produktu Tučňáci 2 (Pošetka) DVD (Penguins 2): Sedmiletá dvojčata Jason a Michelle zažívají během letních prázdnin u babičky neuvěřitelná dobrodružství. Porouchaný maják Michelle a čtyři tučňáci musí opravit rozbité světlo na strážním majáku d...  Více informací


Tučňáci 2 (Pošetka) DVD (Penguins 2) - popis

Sedmiletá dvojčata Jason a Michelle zažívají během letních prázdnin u babičky neuvěřitelná dobrodružství. Porouchaný maják Michelle a čtyři tučňáci musí opravit rozbité světlo na strážním majáku dříve než dojde k nějaké nehodě. Naučí se, jak je důležité vzájemně si pomáhat. Vesmírné tornádo Na malou osadu se řítí vesmírné tornádo. Jason a tučňáci spouštějí záchrannou akci. Je důležité pomáhat ostatním, když to potřebují. Padající měsíc Na planetu, kde všichni lžou padá obrovský Měsíc. Jason a tučňáci musí mezi lháři vypátrat pravdu a zjistit příčinu katastrofy. Lekce o poctivosti je pro všechny důležitá.

Žánr Pro děti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tučňáci 2 (Pošetka) DVD (Penguins 2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.