Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Velký strach (pošetka) DVD (...e tanta paura (Plot of Fear))

Velký strach (pošetka) DVD (...e tanta paura (Plot of Fear))

Cena:

49

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Velký strach (pošetka) DVD (...e tanta paura (Plot of Fear)): V jednom milánském bytě je prostitutkou uškrcen postarší masochista. V prázdném nočním autobusu je zabita mladá žena. Brutální vraždy pokračují a na místě každého zločinu policie nachází obrázek z...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Velký strach (pošetka) DVD (...e tanta paura (Plot of Fear)) - popis

V jednom milánském bytě je prostitutkou uškrcen postarší masochista. V prázdném nočním autobusu je zabita mladá žena. Brutální vraždy pokračují a na místě každého zločinu policie nachází obrázek z ilustrované knížky pro děti. Komisař Gaspare Lomenzo (Michele Placido) si uvědomuje, že má co dělat se sériovým vrahem a kniha je neznámou spojnicí mezi jednotlivými vraždami. Při vyšetřování Lomenzo zjišťuje, že všechny oběti byly členy podivného klubu Přátel fauny. Současně poznává svůdnou fotomodelku Jeanne (Corinne Clery), která o klubu hodně ví.

Žánr Krimi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Velký strach (pošetka) DVD (...e tanta paura (Plot of Fear)) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.