Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Vítězové a poražení (Platinová edice 4) DVD (Any Given Sunday)

Vítězové a poražení (Platinová edice 4) DVD (Any Given Sunday)

Cena produktu Vítězové a poražení (Platinová edice 4) DVD (A... není známa.

 

Popis produktu Vítězové a poražení (Platinová edice 4) DVD (Any Given Sunday): Když se dají dohromady trojnásobný držitel Oskara Oliver Stone a skupina dynamických představitelů, začínají se ve filmu “Vítězové a poražení” odkrývat osudy fotbalového klubu Miami Sharks. Na pad...  Více informací


Vítězové a poražení (Platinová edice 4) DVD (Any Given Sunday) - popis

Když se dají dohromady trojnásobný držitel Oskara Oliver Stone a skupina dynamických představitelů, začínají se ve filmu “Vítězové a poražení” odkrývat osudy fotbalového klubu Miami Sharks. Na padesátiyardové linii tohoto světa fotbalového hřiště stojí Al Pacino v roli Tonyho D’Amata, zapáleného trenéra Sharks, který musí čelit zuřícím nesvárům v mužstvu a navíc i marketingem posedlé nové majitelce klubu (Cameron Diaz), která si myslí, že Tony je z příliš staré školy. Také zraněný zadák (Dennis Quaid), a prchlivý a tvrdohlavý záložní zadák (Jamie Foxx), slizký týmový lékař (James Woods) a obránce s povzbudivou smlouvou (LL Cool J) prožívají příběhy, které se klikatí podobně jako náčrtky útočných formací. A tím vším se prolíná nádherná přehlídka pohybu, zvuku a děje sladěná do „Stoneova nejúchvatnějšího filmu za poslední roky. Oslnivá podívaná“ (Peter Travers, Rolling Stone).

Žánr Drama

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vítězové a poražení (Platinová edice 4) DVD (Any Given Sunday) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.