Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Život je pes DVD (Year of the Dog)

Život je pes DVD (Year of the Dog)

Cena produktu Život je pes DVD (Year of the Dog) není známa.

 

Popis produktu Život je pes DVD (Year of the Dog): Molly Shannon předvádí "životní herecký výkon" v okouzlující a nepředvídatelné komedii o hledání lásky. Peggy (Shannon), bezstarostná sekretářka, přítelkyně, spolupracovnice a sestra žije sama s m...  Více informací


Život je pes DVD (Year of the Dog) - popis

Molly Shannon předvádí "životní herecký výkon" v okouzlující a nepředvídatelné komedii o hledání lásky. Peggy (Shannon), bezstarostná sekretářka, přítelkyně, spolupracovnice a sestra žije sama s milovaným pejskem Pencil. Ale neočekávaná události vyšlou Peggy do bezohledného světa hledat dokonalého společníka. Od scénáristy filmů Škola ro(c)ku, Hodná holka a Život je pes přichází "Hluboce procítěný film. Opravdový, dojemný a velmi zábavný film!". Spoluúčinkují John C. Reilly, Peter Sarsg&ard, Laura Dern a Regina King. Zajímavost: Od scénáristy filmů Škola ro(c)ku a Hodná holka.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Život je pes DVD (Year of the Dog) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.