Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Zoufalé manželky 2. série DVD

Zoufalé manželky 2. série DVD

Cena produktu Zoufalé manželky 2. série DVD není známa.

 

Popis produktu Zoufalé manželky 2. série DVD: Zoufalé manželky 2.série Nejžhavější televizní seriál je ve své úžasné druhé sezóně ještě šťavnatější než dřív. Dámy z Wisteria Lane jsou zpět! I když jste si mysleli, že lepší už to být nemůže, p...  Více informací


Zoufalé manželky 2. série DVD - popis

Zoufalé manželky 2.série Nejžhavější televizní seriál je ve své úžasné druhé sezóně ještě šťavnatější než dřív. Dámy z Wisteria Lane jsou zpět! I když jste si mysleli, že lepší už to být nemůže, přistěhuje se nová sousedka se svým pohledným synem a šedivé vody příměstské čtvrti se znovu rozvíří. Tvůrčí tým Zoufalých manželek byl za svou práci oceněn Emmy a nyní vám předkládá výbornou druhou sérii. Zjistíte, jak se vede Bree bez Rexe, jak Lynette zvládá návrat do práce a proč se Susan pořád rozchází a zase schází s Mikem. A to ani zdaleka není všechno, co se dozvíte z této sady dvanácti DVD. Zajímáte se o Susan Mayer nebo Lynette Scavo? Dopřejte si dosud nevídaný vhled do jejich minulosti. Je až příliš snadné zamilovat si Zoufalé manželky!

Žánr Seriál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zoufalé manželky 2. série DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.